Kabaret Moralnego Niepokoju


Profesjonaliści, których przedstawiać nie trzeba

Kabaret Moralnego Niepokoju to najpopularniejszy i jeden z najbardziej lubianych kabaretów w Polsce. Grupa ta była prekursorem współczesnych kabaretowych programów w telewizji.

W latach 2003-2006 prowadzili program „Tygodnik Moralnego Niepokoju”,
w którym regularnie pojawiał się premierowe scenki i skecze. W latach 2007-2008 na ekranach pojawił się „Miesięcznik Moralnego Niepokoju”.

Zarówno w tych produkcjach, które dały Moralnemu Niepokojowi ogromną popularność, jak i wszystkich prezentowanych przez zespół skeczach przewijają się tematy obyczajowe, satyra polityczna oraz absurdy codziennego życia.

W skład kabaretu wchodzą: Robert Górski – autor tekstów i najbardziej rozpoznawalny członek zespołu, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć. Z kabaretem Moralnego Niepokoju występuje od niedawna także aktorka, Magdalena Stużyńska.

Perypetie Badyla i jego przygody z lachonami, interpretacje popularnych bajek oraz alternatywne wersje historii świata i Polski to tyko jedne z wielu znanych wszystkim serii skeczy. Nie sposób podsumować dorobku Kabaretu Moralnego Niepokoju
i zliczyć wszystkich skeczy. Worek z tekstami i pomysłami Roberta Górskiego wydaje się nie mieć końca, czego dowodem są zarówno sukcesy Kabaretu Moralnego Niepokoju, ale także liczne działania Roberta, m.in. prowadzenie Kabaretowego Klubu Dwójki i wielu innych kabaretonów.

Kontakt w sprawie organizacji imprez

Katarzyna Kaczerowska
kom. 695 22 50 20
tel. 77 441 0 144

Biuro:

e-KABARET
ul. Malczewskiego 3/1
45-030 Opole
tel. 77 441 0 144
e mail: biuro@e-kabaret.pl

Galeria zdjęć
miniatura
miniatura
miniatura
miniatura
miniatura
miniatura